Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wypełnienia do tapicerowanych mebli – jakie są stosowane

Piotr Szymański
0 komentarzy

Wiele osób nie jest nawet świadomych tego, że w rozmaitych tapicerowanych meblach, poduszkach czy kołdrach są jakieś wypełnienia. W przypadku mebli często wykorzystywana jest do tego celu poliuretanowa pianka. Jest ona dostępna w dużej ilości rodzajów, różniących się grubością i gęstością. Można dzięki temu regulować twardość poszczególnych elementów, zależnie od potrzeb. W ostatnich czasach rosnącym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć pianki w wersji wysokoelastycznej.

Dzięki odpowiednim sposobom wytwarzania znacznie szybciej odzyskują one swoje pierwotne kształty, a oprócz tego są dużo wytrzymalsze i trwalsze na odkształcenia. Wiele osób jest zdania, że takie pianki są dużo bardziej praktyczne w użytku niż wielowarstwowe wkłady sprężynowe. Sporo klientów szuka także rozwiązań, jakie się sprawdzą przy osobach mających problem z alergią. W tradycyjnych piankach mogą się gromadzić roztocza i kurz, i przez to wymagają one specjalnego czyszczenia. Problem ten rozwiązać może wypełnienie z włókien silikonowych, które zapewnia dużo więcej sterylności.

Jednocześnie zapewnia dużą puszystość i elastyczność, co zapobiega odkształcaniu się mebli. Niektórzy z producentów używają w dalszym ciągu pierza, które zapewnia wysoką jakość mebli. Jeśli ktoś interesował się będzie takimi wypełnieniami, to do wyszukania firmy je oferującej może skorzystać z internetu. Wystarczy że w wyszukiwarce wpisze hasło pianki poliuretanowe tapicerskie, a następnie przeglądnie otrzymane wyniki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like

Dodaj swoją opinię