Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Na co zwracać uwagę przy wyborze paneli podłogowych

Piotr Szymański
0 komentarzy

Podłogowe panele od dawna się cieszą dużą popularnością pośród posiadaczy domów i mieszkań. Trwałe i solidne, oferowane w szerokiej gamie wzorów i kolorów, ale też bardzo praktyczne – to tylko niektóre z ich licznych zalet. Bez żadnego problemu mogą wytrzymać wiele lat codziennego użytkowania, jednak pod warunkiem że się je najpierw dobrze wybierze a potem zamontuje. Dlatego też wybierając panele Kalisz warto na kilka tematów zwrócić uwagę, żeby później nie żałować takiego zakupu. Przede wszystkim należy zacząć od grubości.

Cieńsze panele Ostrów Wielkopolski wprawdzie będą tańsze, lecz przy tym i mniej stabilne i odporne na uszkodzenia. Minimalna grubość paneli powinna wynosić 8 mm, ale jeżeli ktoś będzie miał możliwość, to jednak warto postawić na grubsze. Następną ważną sprawą jest podawana klasa ścieralności. Oznacza ona odporność wierzchniej warstwy na codzienne użytkowanie. W mało eksploatowanych pomieszczeniach postawić można na klasę AC3, lecz jeżeli podłoga będzie intensywniej użytkowana, to AC4 albo AC5 to niemalże konieczność.

Ponieważ panele Ostrzeszów oferowane są w niezliczonej liczbie wzorów i kolorów, to wybór najlepszego często stanowić będzie duże wyzwanie. Ale to już zależy od indywidualnych oczekiwań każdego właściciela domu, i sam powinien on zdecydować, co zakupi. Jeszcze do niedawna królowały przede wszystkim imitacje drewna, lecz w ostatnich czasach się to zmienia. W sprzedaży pojawiają się bowiem panele przypominające kafelki, ale też w bardziej nietypowych, oryginalnych wzorach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like

Dodaj swoją opinię