Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Tuning samochodowy – dlaczego odpowiednie felgi mają takie znaczenie

Piotr Szymański
0 komentarzy

Wielu właścicieli aut podejmując decyzję o tuningu przede wszystkim zaczyna od zmiany felg. Oczywiście można to zrozumieć, gdyż to właśnie felgi od razu rzucają się w oczy, i to one właśnie w dużej mierze wpływają na całościowy styl po dokonanej zmianie. Co prawda kupując nowy pojazd często można wybrać wśród kilku modeli oferowanych przez producenta, lecz przeważnie i tak nie będzie to nic porywającego. Nowoczesne felgi JR Wheels przede wszystkim znacząco wyróżniają się swoim wyglądem.

Przeważnie posiadają one niestandardowe wzory, które nadają autu drapieżnego wyglądu. Przez to pojazd będzie się zdecydowanie wyróżniał wśród innych, a przecież przy tuningowaniu również i to ma znaczenie. Oprócz wyglądu wiele możliwości do wyboru jest także jeśli chodzi o kolory, wielu producentów takich felg bardzo dużo także oferuje w tym zakresie. To jeszcze bardziej umożliwia otrzymać indywidualny wygląd auta, niemożliwy do osiągnięcia przy wyposażeniu fabrycznym.

Lecz w rzeczywistości odpowiednie dobranie felg w taki sposób, żeby wszystko wyglądało idealnie, wcale do łatwych rzeczy nie należy. Przede wszystkim wybór takich produktów jest obecnie ogromny, i czasami trudno się będzie zdecydować na coś. Pewnym osobom będą się na przykład podobały felgi concaver, lecz nie w każdym modelu samochodu się sprawdzą. Raz z tej przyczyny, że taką felgę należy dopasować do koloru nadwozia, lecz również i i do ogumienia, na którym chce się jeździć. I ostatecznie okazać się może, że po założeniu wcale pojazd nie będzie wyglądał lepiej, niż wcześniej.

Kolejną rzeczą są standardy, które powstały przez lata tuningowania poszczególnych marek. I w ich przypadku po prostu trzeba się takich standardów trzymać, bowiem może nie przejść wymyślanie jakiś swoich nietypowych rozwiązań. Dodatkowo pamiętać należy o przepisach, a te są bardzo jednoznaczne. Po zamontowaniu superlekkie felgi SL02 nie mogą wystawać poza nadkola, bo w przeciwnym wypadku liczyć się trzeba z zatrzymaniem rejestracyjnego dowodu w razie kontroli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like

Dodaj swoją opinię