Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co pasuje spakować do kampera przed wyruszeniem na wakacje

Piotr Szymański
0 komentarzy

Z niewątpliwych zalet podróżny w kamperze zaczęła korzystać całkiem spora ilość urlopowiczów. Niektórzy zdecydowali się nawet kupić taki pojazd dla siebie, inni wolą korzystać z propozycji licznych wypożyczalni. Lecz żeby wakacje w takiej formie rzeczywiście w pełni się udały, to należy się odpowiednio spakować, pamiętając przy tym o paru bardzo przydatnych akcesoriach. Nie będą one konieczne, lecz mogą się bardzo przydać w codziennym odpoczynku, a ich zabraniem raczej nie będzie żadnego problemu.

W pierwszej kolejności na wyjeździe powinny się znaleźć wygodne meble kempingowe. Na niewielkim stoliku turystycznym rozłożyć można chociażby kolację albo pograć w planszówkę, oczywiście siedząc na wygodnych krzesłach. krzesła kempingowe najlepiej wybrać składane, nie zajmują one dużo wolnego miejsca, a przy tym są praktyczne i wygodne. Wiele osób wybiera wędkarskie modele, które świetnie sprawdzą się w podróży kamperem. A że dużo przyjemniej siedzi się w cieniu, to obowiązkowym elementem wyposażenia powinna też być markiza do kampera.

Markizy dostępne są w kilku wersjach, ich koszt nie jest duży, a zwłaszcza w południowych krajach pozwolą przetrwać wygodnie największe upały. Podobnie jak termoizolacyjne maty, które pozwolą zachować nieco niższą temperaturę we wnętrzu, bez potrzeby włączania klimatyzacji. Poza meblami zapakować również warto inne akcesoria campingowe. Jeśli komuś się nie podoba codzienne sprzątanie we wnętrzu kampera piasku i kurzu, to wziąć może w podróż niewielką wycieraczkę, i ją rozkładać przed wejściem.

Szklane i porcelanowe naczynia warto zostawić w domu, bo mogą się w czasie podróży uszkodzić. Znacznie lepiej w takich warunkach sprawdzi się komplet wykonany z tworzywa lub nietłukącego szkła. Warto również spakować rozmaite drobiazgi kuchenne, za pomocą jakich łatwiej się przygotuje posiłki. Jeśli ktoś nie wie, co ma ze sobą jeszcze wziąć to może odwiedzić któryś z poradników internetowych opisujących tę tematykę, oraz znaleźć jakiś polecany sklep carawaningowy i zrobić w nim kompleksowe zakupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like

Dodaj swoją opinię