Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Okazja prowadzenia lokalu z kebabem na regułach franczyzy: Sulaiman Kebab

Piotr Szymański
0 komentarzy

Zamysł na trwający cały rok interes franczyzowy w nurcie street food proponuje Sulaiman Kebab. Ten nadający się do ulokowania w każdym miejscu punkt ma dużą przewagę nad obiektami stacjonarnymi. Franczyza kebab może być zlokalizowany chociażby na ulicach, na deptakach, na osiedlu albo przy alei, na jakiej jest niemałe natężenie ruchu.

Wówczas nie trzeba się obawiać o mało klientów. Mobilna opcja obniża też wydatki, jakie są konieczne na adaptację obiektu na restaurację a także na opłatę czynszu. Dzięki partnerskiej współpracy bazującej na doświadczeniu ekspertów od franczyzy można oczekiwać regularnie pozyskiwanych zysków. Biznes Kebab przygotowany jest w ten sposób, aby każdy, abstrahując od tego, czy ma doświadczenie w branży gastronomicznej, czy nie, miał okazję go poprowadzić.

Inwestor dostaje maksymalnie wyposażoną, gotową do pracy przyczepę z branży gastronomicznej. Proponowany kebab jest produktem spożywczym na każdą kieszeń, z tego względu zainteresowanych nie będzie brakowało. Tym bardziej, że do jego przygotowania dostarczone jest najlepszej jakości mięso oraz najświeższe warzywa. Decydując się na interes z Sulaiman Kebab można liczyć na wsparcie opiekuna regionalnego w ciągu całego trwania umowy. W dodatku udostępnione są świadczenia naprawcze w wypadku awarii sprzętu. Biznes taki umożliwi zarabiać od dziesięciu do 15 tysięcy złotych co miesiąc.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like

Dodaj swoją opinię